Kerst!

Vanochtend hebben we alle ouders uitgenodigd via Google Meet om samen het kerstontbijt te openen in de klas. Dat zorgde voor een hoop gezelligheid in de klas. De een vond het publiek heerlijk, een ander werd verlegen, en de volgende was vooral trots om de klas te laten zien. Iedereen deed op zijn of haar manier mee.

Al de hele week waren we in kerststemming. Foute truien maandag, zang oefenen op dinsdag, kerstversiering met natuurproducten maken op woensdag en donderdag de laatste puntjes op de i. En de hele week werden opstekers/complimenten gegeven aan elkaar.

Na het prachtige gezang voor en met ouders genoten wij van een heerlijk en gezellig kerstontbijt. Elk kind had een ontbijt gemaakt voor een klasgenoot. In mooi versierde tasjes wisselde iedereen de ontbijtjes uit. We hebben nog heel lang getafeld....

Ander nieuws

[groep 1-2] En het nieuwe thema is....KUNST!

We kregen vorige week al meerdere malen de vraag 'Wat is het nieuwe thema, juf?' Middels een aantal activiteiten (rondom kleuren en vormen) hadden we al een beetje laten doorschemeren welke kant we op zouden gaan. Afgelopen maandag is het thema voor alle leerlingen in de gymzaal geopend.

[groep 1-2] Kleur en vorm

Psst weet jij wat het nieuwe thema wordt? Kijk maar naar Sofie. Ze zit al klaar met haar pak en in haar broekzak zitten een paar penselen. De kinderen weten wel raad met die penselen.

Lustrumfeest voor Werkschuit ouders en medewerkers

Tien jaar De Werkschuit: dat gaan we met de kinderen uitgebreid vieren. Maar ook voor de ouders en medewerkers komt er een groots feest! Zet 15 april 2023 vast in de agenda!

[groep 1-2] Bezoek van de verloskundige

Vandaag kwam de verloskundige bij de kleuters in de klas, passend bij ons huidige thema 'Oei, ik groei'. Ze vertelde over de baby in de buik. De baby begint als een korreltje suiker en groeit en groeit en groeit. Dan moet de baby uit de buik, dat voelt een beetje als poepen.