[groep 3] Een spannende voetbalwedstrijd tussen ouders en kinderen

Vandaag werd op het Ripperda de finale gespeeld van de WerkschuitKampioenschappen, ter afsluiting van het thema Sport. Team Groep 3 nam het op tegen team Oranje, met vaders en moeders. Team Groep 3 was verdeeld in team groen en team zwart. Ze waren goed voorbereid. 

Er stonden enthousiaste supporters aan de zijlijn met spandoeken. In het veld zagen we een team wat sterk was en duidelijk getraind. We zagen sterke spieren en een hele goede samenwerking in het veld. Team Oranje zag er wat vermoeider uit, maar had wel goede zin. Team Groep 3 scoorde het 1e doelpunt waarna team Oranje al snel met de gelijkmaker kwam. Net na rust kwam Team Groep 3 met een prachtige bal en maakte de 2-1. Vlak voor het fluitsignaal scoorde een vader de 2-2 en eindige de wedstrijd met penalty's. De keepers van groep 3 stopte alles van team Oranje. Zelf scoorde de kinderen wel 3 punten waardoor Team Groep 3 deze spannende maar leuke finale won met 5-2.

Ander nieuws

Oorlog en vrede in groep 7

Wij denken aan toen en vieren de vrijheid. Oorlog...... een beladen thema dat we beginnen door zelf een verhaal te schrijven over iets of iemand die we ons willen blijven herinneren. Kinderen nemen een foto mee van een lief familielid, of van een huisdier waar veel van gehouden werd. We delen ons verhaal met andere leerlingen en zeggen tegen elkaar: herinneren is belangrijk! Iemand verdient een plek in je hart. Het is goed om te herdenken, zodat je nooit meer zult vergeten.

Save-The-Date: OuderFeest!

We verruilen met de ouders het schoolplein weer voor een avondje op de dansvloer!

Olympische Werkschuit Spelen

Vandaag was de legendarische afsluiting van ons thema ‘Olympische Spelen’ met een zelf georganiseerde Werkschuit Winterspelen. En dat allemaal zonder sneeuw en ijs! Groep 6 trapte af met een indrukwekkende openingsceremonie inclusief het ontsteken van de vlam . Van matten-klimrek-bobsleeën tot biatlon met Nerf-guns, curling met mensen op skateboards, kunstschaatsen op rollerskates: groep 7 en 8 had geweldige spellen bedacht! Ondertussen legden de ‘persvoorlichters’ van groep 5 alles vast als echte professionals. Wij zijn supertrots op al onze atleten!

Jaarlijkse ouderavond 2026!

Op dinsdag 24 maart nodigen de OR en MR van De Werkschuit alle ouders van harte uit voor onze jaarlijkse ouderavond. We zijn ontzettend blij met de komst van Leonie Sieverding (GZ-psycholoog K&J).